حقوق و درآمد کارمند بانک در سال 1402 چقدر است؟

کار کردن در بانک که شامل تحویلداری، متصدی امور بانکی، نگهبانی، امور حقوقی، مدیریت و بسیاری عناوین دیگر می شود، یکی از پرطرفدارترین مشاغل در ایران است. کارمندان بانک در ارتباط دائم و مستقیم با مشتریان بوده و به همین دلیل، باید همیشه روحیه ای صبور و خوش خلق داشته باشند. اما آیا درآمد کارمند بانک، این سختی ها را جبران می کند؟ با ما در ادامه این مطلب از شُغلیتو همراه باشید تا با متوسط درآمد کارمندان بانک و عوامل موثر بر آن، آشنا شویم.

عوامل موثر بر درآمد کارمند بانک

کارمند بودن در بانک شغل بسیار یکنواختی است و نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارد. البته حقوق نسبتا بالا، امکان دریافت وام، امکان پیشرفت و ارتقای شغلی و ساعات کاری بسیار مناسب، امتیازات با ارزشی هستند که اکثر افراد را برای کار کردن در بانک، وسوسه می کند.

اگرچه به طور کلی درآمد کارمند بانک از متوسط درآمد سایر کارمندان بخش های دولتی اندکی بیشتر است، اما همین متوسط درآمد دریافتی هم از بانکی به بانک دیگر متفاوت است. برای مثال کارمندان بانک مرکزی بیشترین و کارمندان بانک ملی کمترین میزان حقوق ماهانه را دریافت می کنند. خصوصی یا دولتی بودن بانک نیز بر میانگین دریافتی کارمندان تاثیرگذار است.

یکی دیگر از عوامل موثر بر حقوق کارمندان بانک، میزان تحصیلات آنان است. هرچند داشتن مدرک تحصیلی، مستقیما اختلاف درآمد چندانی ایجاد نمی کند؛ اما برای کسب جایگاه های مدیریتی، باید فوق لیسانس یا دکترا داشته باشید. سابقه کار مهم ترین عامل تعیین میزان حقوق دریافتی در بانک هاست. هرچه سابقه بیشتری داشته باشید، اعتبار بیشتر و در نتیجه درآمد بالاتری خواهید داشت.

حقوق کارمند بانک کشاورزی

بانک کشاورزی با داشتن بیش از 15 هزار نیروی انسانی، دومین بانک دولتی پس از بانک مرکزی محسوب می شود که حقوق بالایی به کارمندان خود پرداخت می کند. متوسط درآمد یک کارمند بانک کشاورزی در سال 1402 به بیش از 16 میلیون تومان می رسد.

البته با توجه به اینکه در بین سازمان های دولتی، بانک کشاورزی سیزدهمین مقدار بودجه در سال جاری را دریافت می کند، پرداخت چنین حقوقی از سمت این بانک چندان کار دشواری نیست. محدودیت سنی، عدم اشتغال به کار و تحصیل و فارغ التحصیلی با معدل حداقل 13، از شرایط اصلی استخدام در بانک کشاورزی و دریافت این میزان حقوق است.

حقوق کارمند بانک کشاورزی

حقوق کارمند بانک سپه

از نظر میزان حقوق پرداختی به کارکنان در بین بانک های دولتی، پس از بانک کشاورزی، بانک سپه در رده سوم قرار دارد. بانک سپه در سال های اخیر چندین بانک دیگر را در خود ادغام کرده و به همین دلیل نیروی انسانی بیشتری استخدام کرده است. متوسط درآمد یک کارمند بانک سپه در سال 1402 به بیش از 15 میلیون تومان می رسد. استخدام در بانک سپه با عبور از آزمون کتبی و مصاحبه حضوری امکان پذیر بوده و شامل محدودیت سنی نیز می شود.

حقوق کارمند بانک تجارت

در میان مبلغ دریافتی کارمندان بانک ها در سال گذشته، هیچ عددی که معرف حقوق کارمند بانک تجارت باشد، به طور رسمی اعلام نشده است. البته با توجه به سیر رو به کاهش روند استخدامی بانک تجارت در سال های اخیر، گمان می شود که درآمد یک کارمند بانک تجارت با متوسط درآمد کارمندان سایر بانک ها در سال جاری یکسان باشد. متوسط درآمد کارمندان بانک تجارت در سال 1402 به 14 میلیون تومان می رسد.

حقوق کارمند بانک صادرات

در فهرست بیشترین حقوق کارمندان بانک، بانک صادرات جایگاه چهارم را دارد. طبق فیش حقوق کارمند بانک صادرات، این بانک با بیش از یک هزار نیروی انسانی از نگهبان تا مدیر ارشد، به طور ماهانه متوسط 13 میلیون تومان به هر کارمند پرداخت می کند.

البته کارمند شدن در بانک صادرات و دریافت چنین حقوقی، شرایط بسیار پیچیده ای دارد. مدرک تحصیلی داوطلبان باید لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر یا مهندسی فناوری اطلاعات باشد. همچنین داوطلب، باید از یکی از دانشگاه های معتبر ایران فارغ التحصیل شده باشد.

حقوق کارمند بانک صادرات

حقوق کارمند بانک مسکن

بانک مسکن بیشترین میزان حقوق را پس از بانک های توسعه تعاون و پست بانک ایران پرداخت می کند. این بانک اگرچه در یکی، دو سال اخیر با ضرر مالی رو به ‌رو شده، اما همچنان دستمزد قابل قبولی به کارمندان خود می پردازد.

میانگین درآمد کارمند بانک مسکن در سال 1402 نزدیک به 12 میلیون تومان است. برای استخدام در بانک مسکن و دریافت حقوق کارمندی از این بانک، با محدودیت سنی روبه‌ رو هستید. اما خبر خوب این است که داشتن مدرک دانشگاهی شرط اصلی استخدام نبوده و با مدرک دیپلم نیز می توان در این بانک مشغول به کار شد.

حقوق کارمند بانک ملی

در پی اعلام بودجه شرکت های دولتی در سال گذشته، بانک ملی هفتمین شرکت دولتی شناخته شد که بودجه بالایی را به خود اختصاص می دهد. اما متاسفانه با بیش از 30 هزار کارمند، حتی در بین بانک های دولتی نیز کمترین میزان حقوق را به کارکنان خود پرداخت می کند. البته در یکی، دو سال اخیر بانک ملی با ضرر مواجه شده و اینطور که پیش بینی می شود، فعلا امکان افزایش حقوق کارمندان خود را ندارد.

متوسط درآمد کارمندان بانک ملی در سال 1402 بر طبق فیش حقوق کارمند بانک ملی، به بیش از 11 میلیون تومان رسیده که میانگینی از حقوق دریافتی کارکنان همه بخش ها است.

درآمد کارمندان بانک های خصوصی

همانطور که در ابتدا گفته شد، میانگین درآمد کارمند بانک خصوصی، معمولا بیشتر از بانک های دولتی است. در میان بانک های خصوصی نیز بیشترین حقوق دریافتی کارمندان به بانک پاسارگاد مربوط می شود. میانگین حقوق ماهیانه کارمندان این بانک حدود 16 میلیون تومان است.

برای استخدام در بانک های خصوصی، بر خلاف خیلی از بانک های دولتی، مدرک تحصیلی اهمیت زیادی دارد. امروزه کارمندان بانک های خصوصی، بیشتر از بین فارغ التحصیلان لیسانس و فوق لیسانس انتخاب می شوند. بانک پاسارگاد نیز شرایط ویژه ای برای استخدام نیروی انسانی در نظر گرفته که مهم ترین آن داشتن مدرک دانشگاهی در یکی از رشته های حسابداری، مهندسی، ریاضیات یا حقوق است.

درآمد کارمندان بانک های خصوصی

حقوق رئیس بانک چقدر است؟

در انتها و پس از آگاهی از حقوق کارمندان بانک های مختلف کشور، شاید این سوال برای شما وجود داشته باشد که حقوق رئیس بانک چقدر است و چه تفاوتی با حقوق سایر کارمندان بانک دارد. با توجه به ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری، حداکثر حقوق ثابت و فوق العاده مدیران بانک ها نمی تواند از ۷ برابر حداقل حقوق کارمندان، تجاوز کند. با این تفاسیر می توان گفت که حقوق رئیس یک بانک، از 7 برابر کف حقوق کارمندان همان بانک بالاتر نیست.

سخن پایانی

در این مقاله راهنما با توضیحاتی جامع به شرح درآمد کارمندان بانک پرداختیم، تا اگر قصد استخدام در یک بانک را دارید، قبل از هر چیز از میزان درآمد ماهیانه این شغل باخبر شوید. اگر همچنان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع هستید، سوالات خود را در کامنت های زیر این پست مطرح نمایید تا توسط کارشناسین ما در اسرع وقت پاسخ داده شود.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاه‌

علی

شخصی با مدرک سیکل آبدارچی بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری استخدام شد بعد از ۲۰ سال در آنجا حالا ۵ تا خانه ۴ تا زمین ۳ تا باغ ۲ تا آپارتمان ۴ تا ماشین ۲ تا مغازه و میلیونها سرمایه دیگر بدست آورده این شخص واقعا چگونه توانسته اینهمه ثروت را بدست آورد آنهم در یک بانک کشاورزی در شهرکرد؟

ناشناس

این مطالب رو از کجا اوردین، همش دروغه. کارمند بانک کشاورزی هستم حقوق ۱۰ تومن خواستید تا فیش حقوقی هم بزاریم. شما الان حقوق کارمندان وزارت نفت نگاه کنید کسی که نیروی ساده خدماتی در پتروشیمی زاگرس خالص دریافتی ۲۰ میلیون تومن فکرش بکن نیروی رسمی با ۳ تا فیش حقوقی واریزی داره حداقل حقوق نیروی رسمی در پتروشیمی ۶۰ تومن هست. بقیه ادارت دولتی هم حقوقشان از کارمندان بانک بیشتر هست حالا شما چرا فقط کارمندان بانک گذاشتین نقطه سیبل ،که بیشترین کار مفید رو بین تمام ادارات دارند روز ۵شنبه هم سر کار هستن مورد انتقاد قرار می دین واقع بین باشید

الهه

میشه لطفا فیشتونو بزارید، واقعا باورم نمیشه

یعقوب

داداش متوسط در آمد یعنی 50 درصد کارمندان زیر 14 تومان است.

محسن

با سلام جناب ناشناس
دریافتی تون ملاک هست و نه به صرف عددی که بعنوان حقوق پایه درج شده. هیچ کسی با حقوق ده میلیون صاحب زندگی کارمندی امروزی نخواهد شد.(کارمند دهه‌ی شصت=قشر آسیب پذیر ، کارمند امروزی =مرفه بالا نشین)

حسین

واقعا حق مطلبو اداکردی

محمد

سلام وقت بخیر
من میخواستم برای آزمون استخدامی بانک پاسارگاد در شهرم ثبت نام کنم فقط یه مشکلی هست که در شرایط استخدامی معافیت سربازی به روش پزشکی قابل قبول نیست اما شرایط من فرق میکنه من معافیت چشم گرفتم دوربینم ضعیف بود ولی عمل کردم و الان کاملا دید عادی دارم . بنظر شما چیکار کنم ؟ ثبت نام کنم یا خیر؟

پرهام

داداش الکی چرت و پرت نگو مردی فیش حقوقی تو بذار ، کارمند وزارت نفت پول تو و خزانه کل دولت رو تأمین می‌کنه و کار اونایی که سر دکل نفتی و .. هستن تخصصیه نه مثل شما بانکی ها که بدون هیچ مهارتی پشت میز و کامپیوتر بهترین حقوق و وام ها رو میگیرین

ندا قاهری

با سلام
آیا فارغ التحصیل دکترای دانشگاه های دولتی در رشته ی بیوتکنولوژی هم شرایط استخدامی بانک را دارا می باشد؟؟

بینام

اینکه گفتید بیشترین کار واقعا راست گفتید 😂😂😂
بانکی ها کمترین ساعت کار مفید رو در روز دارن ساعت ۲ هم تعطیل میشن همین حقوق هم واسشون زیاده.

ff

سلام
خیلی با نمک بود
دلم سوخت به حال هر چی کارمند بانکه !
اینا رو برای کسایی تایپ کنید که اطرافیان کارمند بانک ندارند.
فقط یک مثال می زنم از امکانات رفاهی یک بانک و بس
هتل آهوان چابکسر و تو اینترنت سرچ کنید ببینید هزینه یک شب اقامت اش چقدره ؟
کارمند های بانک تجارت برای یک شب اقامت چابکسر چقدر پرداخت می کنند؟

ترانه

اگه حقوقش اینقدر باشه پس کارمندان بانک باید برن زیر پوشش بیمه

اهو

این حقوقایی که اعلام کردن همش دروغه.کارمند بانک سپه ۷.۸ تومن حقوق میگیره، تازه با احتساب مزایا. حقوق پایه کارمند بانک هنوز ۲۵۰۰ هست خجالت آوره. رییس بانک هم حدود ۱۳.۱۴ تومن درصورتی که الان یه حسابدار ساده داره ۱۵ تومن حقوق میگیره
هیچکس رسیدگی نمیکنه یه کارمند بانک با تحصیلات با استرس کار که اگه یه لحظه اشتباه کنه باید کل زندگیشو بزاره برای جبران اشتباه چرا حقوقش باید از یک منشی هم کمتر باشه.

پویا

بخدا قسم رفیقم سه ماه رفت تو بانک تجارت ماهشهر داره ماهی 17/5 میره کل سابقه کارش سه ماه بله اون دوستمون هم گفته حقوق کارمندان پتروشیمی هم 60 تومنه البته راست میگه من پسر عموم وکیلی پتروشیمی هستش ماهی چهل میلیون میگیره در کل فقط. ما معلم ها هم بدبختیم با حقوق ده میلیونی که اونم با صدتا بند آیین نامه بمون میده تازه الان که بعداز ده سال رتبه بندی شدیم.

سوگند

سلام وقت بخیر
یه سوال داشتم شما گفتین پسر عموتون وکیل پتروشیمی هستن منظورتون اینه وکیلن؟؟ میشه بیشتر توضیح بدین درمورد شغلش
مچکر🙏

دنیا امیرفلاحی

سلام دوستانی که اینجا کارمند بانک یا رئیس شعبه هستن میتونم بپرسم بخاطر چیه که خیلیا با اینکه آزمون بانک رو قبول میشن ولی تو مصاحبه خیلی راحت و گاهی اوقات حتی بی دلیل رد میشن؟ یعنی پای پارتی رقیباشون درمیونه؟ به نظرتون آدم چیکار کنه که تو مصاحبه خوب عمل کنه

mohsen

فکر میکنم در سیستم بانک بخاطر حمالی زیاد افرادی رو میخان که روحیه تعامل با چنین شرایطی رو داشته باشن نسل جوان امروز چون ماشالا باهوش تر هستند و دنیا رو دیدن خیلی هاشون در بدو استخدام پس از مواجه شدن با این وضعیت عطاشو به لقائش میبخشن و میرن و کلی اختلال تو مسیر به وجود میارن .در مدت ۳ ماه ۴ تا استخدامی جدید از شعبه ما فرار کردند و گفتند ما مجبور نیستیم اینهمه مشقت رو به جون بخریم مهر حلال جون آزاد.

دنیا امیرفلاحی

سلام خب بعد شعبه اون تعداد. کمبود نیروشو از کجا میاره

کدر لایف

ممنون از این مقاله کاربردی

علی

سلام، سال قبل آزمون استخدامی بانک دولتی قبول شدم (اسمشو نمیگم شر نشه) حقوق دریافتیم جمعا (عیدی و افزایشها همش) حداکثر 12 و نیم میشه.
ساعت ورود 7 و خروج 17 هست پنجشنبه ها هم هستیم! انقدر کار داریم که کل این ده ساعت کار فقط یک ربع صبحانه و 5 دقیقه دستشوئی و 15 دیقه نماز. بقیش انقدر سرموش شلوغه تا یکساعت بعدش نمیتونم به اس ام س جواب بدم!
صد البته بالای 70 درصد بانکها خوش میگذرونن ولی برای امثال من شکنجه گاه هست. شاید بگید چرا موندی و استعفا نمیدی؟ خب سنم گذشته استعفا بدم چه کنم؟

دنیا امیرفلاحی

سلام دوست عزیز میشه بپرسم رشته تون چی بوده وتراز آزمونتون چقدر بود؟

حدیث

چقدر نظرات متفاوته، خب الان چی کار کنیم؟ بریم آزمون بدیم یا با همون شغل خودمون با درامد ۸ تومن سر کنیم؟

محمد

سلام کارمند بانک توسعه تعاون هستم با یکسال سابقه، 8 میلیون میگیرم. مزایا که بعضی‌ها خیلی روش تاکید میکنن تا الان که ما چیزی ندیدیم یه وام 25 میلیونی 18 درصد گرفتم که اونم هرجا بری میتونی بگیری لازم نیست کارمند بانک باشی از ساعت 7 صبح تا 3 بعد ظهر سرکار هستم و در طول سال حداکثر 3 میلیون پاداش و یا پرداختی متفرقه داشتم، صدای دهل از دور خوش است.

شکرا

ناشکری نکن تازه یکساله که کار میکنی

mohsen

کارمند بانکم با ۲۶ سال سابقه. درامد بانک خوبه اما اگر میتونستم برگردم مجدد انتخاب کنم کارمند بانک یقینا انتخابم نبود. خودتون حساب کنید چرا. محیط خشک فشار و استرس بسیار بالا ساعات کار طولانی خطر تعهد و ریسک بالا. استراحت و مرخصی خیلی کم باند و باند بازی از معایبشه

جواد

کارمندی کیلو چنده فقط شغل ازاد

رسول

ما تو فامیل چند تا کارمند بانک داریم میگن حقوق مثلاً ۱۳ تومان هست ولی به اسم وام و پاداش و … چند برابر حقوق، وام و مزایا میدن. اونم وامی که سودی ندارد و ۲ سال بخشش داره، من که هر چی کارمند بانک دیدم وضع شان خوبه. ولی جایی هم هست بنام استانداری که فرمانداری و بخشداری زیر مجموعه اش هستن و کمترین حقوق رو به کارمندانش میده و هیچ وام و مزایایی هم ندارن .

عرفان

با سلام
بنده لیسانس حسابداری دارم و شرایط لازم رو برای استخدام شدن در بانک دارم میخواستم بدونم در حال حاضر با توجه به این تورم و افزایش حقوق ها طی چند ماهه گذشته استخدام بانک کشاورزی مرکز استان بشم در سمت حسابدار چقدر حقوق میگیرم به عنوان یک فرد تازه کار؟ اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم پاسخ بدید

دارا شاد

بدون سلام ،فقط می‌دونم اگر مشکلات جامعه رو بخواهیم بگیم:
۱- حسادت و نظر تنگی
2- یعنی با این مطالبی که گفتین همه با پارتی بازی سر کار های بانک ،شرکت نفت ،شرکت گاز و….‌‌‌‌‌
۳- من که شغلم آزاده فقط می‌دونم هرکسی به اندازه زحماتش و.‍…. در طول زندگی استفاده می‌بره

احسان

سلام دوستان ببخشید من آزمون این دو بانک رو کامل قبول شدم اما موندم کدوم بانک رو برم از طرفی اسم و اعتبار ملت بهتره از طرفی میگن حقوق و مزایا بانک پاسارگاد اینا همش طبق شنیده ها هست

ممنون می‌شم کسی اطلاع داره راهنماییم کنه خیلی واجبه باید تا شنبه مدارکمو ارسال کنم. ممنون

دنیا امیرفلاحی

سلام ببخشید دوست عزیز شمایی که قبول شدین میشه بپرسم اگه کسی محل تولدش رو محل انتخابی نزنه و محل سکونتش هم نیرو نخواد ولی نزدیک ترین شهر به خودش که نیرو میخواد رو انتخاب کنه، بومی حساب میشه؟ یعنی ردش نمیکنن؟

علی

برین پاسارگاد شک نکنین حقوق مزایاش بهتره و فشار کار بانک خصوصی کمتره
موفق باشید

nahid

سلام خوبین بالاخره رفتین کدوم بانک!؟ بانک پاسارگاد یه سال دعوت ب همکاری زدم ولی هیچ خبری نشد

nahid

چکارکنم بانک پاسارگاد دعوت ب همکاری زده برام دعوت ب مصاحبع بفرستع چقد انتظارشو میکشم

فرشید

با سلام
من کارمند بانک سپه هستم با ۱۶ سال سابقه دریافتی در حال حاضر زیر ۱۱ تومان با مدرک لیسانس بازرگانی، تازه همکاران بانک ادغامی زیر ۹ تومان میگیرن. تمام وام هایی که به کارمند بانک میدن تمام ادارات و ارگانها میگیرن با شرایط بهتر بدون استرس. به کارکنان بانکها خیانت میکنند تو همین دو سال گذشته فقط به خاطر فشار و استرس دوران کار ۱۰ تا از همکارای بازنشسته بلافاصله سکته کردن و فوت شدن چی میگید واسه خودتون حقوق ۱۰ تومان دیگه حقوقه الان همکار بازنشسته ۶ تومان داره میگیره

Glad

بدبخت ترین قشر کارمندا کارمنداس بانک ها هستند. به ویژه بانک های دولتی. کارمند بانک ملی هستم ابتدای سال 1401 ماهی شش میلیون تومان حقوقم بوده آخر سال شد نه میلیون تومان. با تمام مزایای دیگه میانگین شده ماهی یازده میلیون تومان. شما به عنوان کارمند بانک یک لحظه هم بیکار نیستی. زندگیت میشه کارت. مرخصی نداری، استرس بالا ،مدام با ارباب رجوع سر و کار داری، حقوق کم و …

نوید

اشنای ما تو بانک شهر هست، یک ساله رفته درامدش با مزایا و حقوق های اضافی که میدن به بیش از 30 میلیون میرسه! تازه رئیس و معاون ها که بالای 70 ، 80 میلیون. واقعا تبعیض بیداد میکنه!

معلق

نمیدونم به ساز اونایی که میگن شرایط کارمند بانک خوبه برقصم یا اونا که مینالن😐

علیرضا

با سلام کارمند بانک هستم حقوق ۲۰ سال سابقه ۱۳ تومن با کسورات ۷ تومن میشه ۳ تومن بمون ارفاق میکنن میشه ۱۰ تومن. ۱۰ سال پیش خانه خریدم با وام، چون اون زمان وام به درد میخورد یه خانه دربه داغون گرفتم و درستش کردم. ۲۰ سال قبل باز وام کارمندان بانک بیشتر بدرد میخورد. همینجور برو عقب ولی الان باید ۳ سال کارمندان بانک وام بگیرن تا بتونن پراید ۱۱۱ بخرن. شغل وحشتناک و پراسترسی هست خداوکیلی و بدون مرخصی.

عسل

از رشته تجربی هم میشه استخدام شد؟

علی

سلام بعنوان کارمند بانک دولتی (پست بانک) واقعیت رو عرض کنم
فیش حقوقی بین 8تا 12 تومن نشون میده اما برخی پاداش و موارد دیگه، اون رو به حدود 14 تا 16 میرسونه

دوستانی ک میگن چطور خونه با این حقوق میگیرید واضحه، بخاطر وام و تسهیلاتی که به کارمندان میدن با سود کمتر و بازپرداخت بیشتر.
مسلما هیچ جایی به اندازه بانک نمیتونید صاحب خونه و ماشین بشید مگر برخی شرکت های نفتی و خاص

ترنم

سلام و وقت بخیر.
بر حسب علاقه هست.
بالاخره هر شغلی شرایط خاص خودش رو داره. درآمد بدون زحمت بدست نمیاد.
من فارغ التحصیل رشته حسابداری ام و خیلی علاقمندم تو ی بانک شاغل بشم. ولی متاسفانه این شرایط سنی یه سنگ بزرگیه جلوی راهمون.
اگه بانکها هم موظف به اجرای بخشنامه ابطال شرایط سنی بشن، خیلی از جوانها میتونن شرکت کنن.

رضا

با سلام و درود به عزیزان.
والا گیج شدم یکی میگه حقوق کارمندان هفت و نیمه یکی دیگه میگه ده یکی میگه دوازده، بالاخره چنده؟ مثلا یه حقوق کارمند بانک مسکن چنده الان یکی راستشو بگه یا هر بانک دولتی دیگه ای

مجتبی

سلام. داداش میخوای حقیقت را بفهمی به وضع زندگیشان نگاه کن. خودت میفهمی.خیلی کم پیش میاد که کسی میزان واقعی درآمدش را علنی کنه.

یاسین

سلام. کارمند بانک….. هستم. جمع دریافتی سال یک رییس شعبه درجه ۳ رو تقسیم بر دوازده کنید.
حدود ۴۰ میلیون می شه ماهیانه.
وام ها مسکن و خودرو و ضروری و….. هم داریم.
مزایای غیر مادی هم مثل تکمیلی و هتل و …. سر جای خودش.

فائزه

بازم خوبه بابا. من کارمند نیروی انتظامی هستم مثلا پلیس مملکت با ۱۲ سال سابقه کار حقوقم امسال تازه شده ۹ و ۵۰۰

Mohsen

سلام وقت بخیر
من خودم نزدیک ۳ سال تو حوزه ی بانکداری دیجیتال کار میکنم حقوق و مزایای بانک خوبه علاقه و مهارت داشته باشی تو هرکاری موفقی حقوق زیر ۲۰ میلیون فکر نمیکنم کسی بگیره با مزایا و غیره….

رضا

خیلی از کسایی که به اسم کارمند بانک نظر دادن مشخصه کارمند نیستن.
دوستان دریافتی کارمند بانک کمه. اگه می بینید وضعشون خوبه اولا قدیمی ها هستن دوما شغل دومی هم دارن مثل بورس یا خرید فروش خودرو….

متقاضی و فرزند

من نظر رضا رو بيشتر قبول دارم
چرا که در خانواده کارمند بانک بزرگ شدم پدرم در کمتر از 20 سال دچار از کارافتادگی شد و هيچ شغل ديگه اي پيدا نکرد.
اسم هم ميگم بانک صادرات. خودم هم نتونستم برم بانک چون تجربی بودم اما کسانی ک ميگن فلان قدر حقوق، پدر من نتونست پول کافی جور کنه ک برم خارج داروسازی بخونم الانم نه، 10 سال قبل که دلار و يورو ارزون تر هم بود.
خلاصه اينکه اگر درآمد بانک پايين نيست، بالا هم نيست و کاملا وابسته و ديوانه ميکنه کارمندو در حدی که براي انجام شغل ديگه ک بعضی از دوستان فرمودن تمرکزی نميمونه.
کسانی ب حقوق بالا و قلمبه دسترسی دارن که يا از رانت خبر دارن يا راه نادرست رو انتخاب میکنن (رشوه و زير ميزی و …)

King

آن شالله اونایی که پشت سرشون حرف می‌زنند به همین بیماری‌های بانکداران دچار بشن

King

👏👏👏👏👏👏

محمدرضا

من نمی‌دونم واقعا چرا بعضیا دروغ پراکنی میکنن
بخدا بده که سردرگم میکنید مردم رو
ببینید پتروشیمی ۶۰ میلیون میدن اره
ولی کسایی که پتروشیمی کار میکنن فقط ۲۰ درصدشون مهندس نفت و شیمی هستن

بی نام

مقایسه کنید کارمند بانک با مثال کارمند آموزش و پرورش و وزارت کشور. کارمندان بانک حداقل چند برابر کارکنان دیگر دولت حقوق و مزایا و وام می‌گیرند. عدالت نیست. برای اثبات حرفم حساب کارکنان بانک نگاه کنید.

King

یه معلم تو هفته دو سه روز میره کلاس، تابستان تعطیل، ایام عید تعطیل، برف بیاد تعطیل، کی کار می‌کنند؟ اون وقت حقوقش بیشتر از کارمند بانک هست و همون وام مسکن و… رو هم بهشون میدن

امید

ب خدا کارمند بانک بودن بدبختیه

صمد آقا

با سلام
مختصر و کوتاه یک نظامی هستم با مدرک لیسانس و سابقه ۲۱ سال اگر وام و قسط و بیمه و فلان و فلان ازم کم نشه، ماهی ۱۲ تومن میگیرم.
از آشنایی با سایر عزیزان خوشحال شدم

رضا کیخوائی

با سلام کارمند بانک سپه هستم در زاهدان با 14 سال سابقه تحویلداری. بخدا با این وضع حقوق نمی شه زندگی کرد. ده میلیون حقوق نیست بخدا کم آوردیم چکار باید بکنیم. اینطور بگذره مطمئن باشید دزدی زیاد می شه. بعد خط فقر فلان قدره خجالت بکشید شکم خودتون سیره به فکر بقیه نیستید

🥵

وام ۵۰۰ میلیونی به کارمندان بانک میدن با سو‌د ۲ درصد که اون هم در مدت ۲۰ سال از روی مزایای حقوق شون کم میشه. حالا ما نگهبان بانک هستیم با حقوق برجی ۳ میلیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *