درآمد نیسان یخچالدار چقدر است؟ بازار کار نیسان یخچالدار

نیسان یخچالدار، اتومبیلی دارای محفظه خنک کننده (یخچال) است که برای حمل انواع بارهای فاسدشدنی استفاده می شود. طراحی و ساخت اتاق یخچالی نیسان با هدف ایجاد محفظه ای با عایق حرارتی است که از هدر رفتن انرژی و ورود آلودگی جلوگیری کند. اگر شما نیز قصد تبدیل نیسان وانت خود به نیسان یخچالدار را دارید، این مقاله کوتاه را تا انتها مطالعه کنید تا علاوه بر آگاهی از مراحل تغییر کاربری نیسان وانت به نیسان یخچالدار از میزان درآمد یک نیسان یخچالدار و بازار کار آن نیز آگاه شوید.

درآمد نیسان یخچالدار در سال 1403

اگرچه نرخ حمل بار توسط اتحادیه های باربری تعیین می شود، اما به دلیل تفاوت های اساسی نیسان یخچالدار با سایر خودروهای باری و همچنین عوامل متعددی که بر درآمد آن تاثیرگذار هستند، نمی توان عدد مشخصی را به عنوان درآمد یک راننده وانت یخچالدار تعیین نمود.

یکی از عوامل موثر بر درآمد نیسان یخچالدار، اشتغال به صورت آزاد یا استخدامی است. اگر تصمیم بگیرید که به صورت آزاد و به شکل کاملا اختیاری کار کنید، میزان درآمدتان کاملا به میزان ساعات و و روزهای کاری شما بستگی دارد. در این شرایط، حداقل درآمد وانت یخچالی از 400 هزار تومان در روز آغاز شده و گاهی به1 میلیون تومان در روز نیز می رسد.

اما اگر بتوانید در شرکت یا کارخانه ای استخدام شوید، در کنار تعطیلی، بیمه و مزایای دیگر، از حقوق ثابت نیز بهره مند خواهید شد. میانگین حقوق راننده به همراه نیسان یخچالدار در صورت استخدام، حداقل 15 میلیون تومان در ماه است. البته این عدد به میزان سابقه و ساعات کاری شما نیز بستگی دارد. فراموش نکنید، رانندگانی که گواهینامه پایه 1 و سابقه بیشتر در حمل باردارند، معمولا درآمد بیشتری از این راه کسب می کنند.

بازار کار نیسان یخچالدار

به طور کلی نیسان های یخچالدار در دو دسته زیر صفر و بالای صفر قرار می گیرند. نیسان یخچالی زیر صفر به نیسان هایی گفته می شود که اتاق یخچالی آن ها به دستگاه سردکننده مجهز باشد. از این نوع نیسان برای حمل دارو، بستنی و انواع مواد غذایی استفاده می شود که نیاز به منجمد شدن دارند. در مقابل، نیسان یخچالدار بالای صفر، برای حمل بارهای تازه استفاده می شود که نیازی به یخ زدن و سرمای شدید ندارند.

رانندگی و حمل بار با نیسان یخچالدار، درآمد بسیار بالاتری از حمل بار با سایر خودروهای باری دارد. به خصوص به دلیل سختی تغییر کاربری نیسان وانت و پرهزینه بودن ساخت اتاقک یخچالی، تعداد نیسان های یخچالدار کمتر بوده و رقابت در این عرصه زیاد نیست. اما مانند همه مشاغل دیگر، کسب درآمد از نیسان یخچالدار نیز در شرایطی به صرفه خواهد بود که پشتکار زیادی داشته باشید و حداقل 25 روز از ماه را کار کنید. اما اگر بتوانید استخدام شوید، ساعت کاری متناسب و حقوق بالایی خواهید داشت که آینده شما را تضمین می کند.

مراحل تغییر کاربری نیسان وانت به یخچالدار

اگر خودروی شما یک نیسان باری است، اما قصد کار با نیسان یخچالی را دارید، می توانید خودروی خود را به نیسان یخچالدار تبدیل کنید. برای تغییر کاربری نیسان وانت به یخچالدار، باید با اصل مدارک خودرو و مدارک شخصی، به اداره راهور شهر محل سکونت خود مراجعه نمایید. در ابتدا راهنمایی و رانندگی سوابق خودروی شما را بررسی کرده و در صورت داشتن معاینه فنی و عدم تبدیل کاربری در گذشته، مجوز تغییر کاربری آن را صادر می کند.

در مرحله بعدی باید معرفی نامه ای از اتحادیه وانت بار محل سکونت خود دریافت کرده و آن را برای اخذ پلاک جدید، به واحد شماره گذاری تحویل دهید. در انتها پس از دریافت پلاک عمومی جدید، با خودروی خود به یکی از شرکت های اتاق سازی مراجعه کرده و برای ساخت و پیاده سازی اتاقک یخچالی بر روی شاسی نیسان وانت، اقدام نمایید.

مراحل تغییر کاربری نیسان وانت به یخچالدار

سخن پایانی

در این مقاله راهنما با توضیحاتی جامع به بررسی درآمد نیسان یخچالدار پرداختیم، تا اگر قصد ورود به این حوزه شغلی را دارید، قبل از هر چیز از میزان درآمد ماهیانه آن باخبر شوید. اگر همچنان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع هستید، سوالات خود را در کامنت های زیر این پست مطرح نمایید تا توسط کارشناسین ما در اسرع وقت پاسخ داده شود.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاه‌

آدرس منزل

همچین گفت میلیاردر بشی بیا اینجا مرد حسابی سالی ۱۰۰ تومن!!!!

محمد

با سلام.
مبلغ درآمد وانت نیسان پادرا پلاس یخچال دار در صورت اشتغال در یک شرکت ماهانه چقدر خواهد بود ؟

وحید

شرکتی سراغ دارید برای نیسان یخچالدار؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *